Tu jestes:

Aktualności

2016-08-26

Oferta pracy - Konsultant ds. cen transferowych

Pracuj w 8Tax!

Jeżeli chcesz razem z nami czuć smak sukcesu i każdego dnia świętować nasze i swoje osiągnięcia, jeżeli chcesz czuć radość tworzenia z nami unikatowego i wyjątkowego zespołu doradczego, to ta praca jest właśnie dla Ciebie.

W związku z dynamicznym rozwojem 8Tax Doradztwo Podatkowe Sp. z o.o., poszukujemy osób gotowych dołączyć do zespołu na stanowisku:

Konsultant ds. cen transferowych

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie dokumentacji podatkowych dla transakcji między podmiotami powiązanymi;
  • analizy umów i transakcji pod względem poprawności w zakresie cen transferowych;
    monitorowanie zmian w prawie podatkowym.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego z zakresu rachunkowości, finansów (ewentualnie studia na ostatnim roku studiów wymienionych specjalności);
  • znajomości zagadnień cen transferowych, w tym przepisów podatkowych oraz zagadnień finansowo - księgowych;
  • doświadczenia w pracy w działach doradztwa podatkowego, w szczególności w obszarze cen transferowych;
  • znajomości i umiejętność obsługi baz danych Amadeus, Tegiel;
  • bardzo dobrej znajomości aplikacji pakietu Microsoft Office;
  • umiejętności analitycznych oraz dobrej organizacji czasu pracy;
  • kreatywności oraz samodzielności w działaniu;
  • dyspozycyjności;
  • odpowiedzialności i zaangażowania;
  • umiejętności pracy w zespole oraz pod presją czasu.

Dodatkowe atuty kandydata:

  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację z klientem oraz analizę dokumentów i przygotowanie pism.

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub inną preferowaną formę współpracy;
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole;
  • możliwość samorealizacji oraz rozwoju osobistego;
  • szkolenia poszerzające wiedzę oraz doskonalące warsztat pracy;
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole.

Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy nadsyłać na adres e-mail: kamila.czachor@8tax.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2015r., poz. 2135).”

wszystkie wydania

Masz pytania?
Odpowiemy

Beata Hudziak
Partner Zarządzający
Doradca Podatkowy
M. +48 509 774 544
E. beata.hudziak@8tax.pl